KIM JESTEŚMY

DataRiseLab to firma specjalizująca się w obszarze wdrażania rozwiązań z zakresu zarządzania danymi (hurtownie danych, integracje, transformacje i modelowanie danych), tworzeniu zaawansowanych rozwiązań raportowych (BI, aplikacje biznesowe) i analitycznych (z wykorzystaniem Machine Learning / AI) w infrastrukturze chmurowej. Dzięki połączeniu wiedzy z obszaru biznesu i technologii, skutecznie wspieramy naszych Klientów we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych.

DLACZEGO MY

  • Nasz zespół to najlepsi specjaliści, którzy zdobyli swoje doświadczenie pracując w renomowanych firmach konsultingowych, międzynarodowych gigantach z branży IT i podczas współpracy z globalnymi korporacjami z różnych sektorów gospodarczych.
  • W projektach korzystamy ze naszego zróżnicowanego doświadczenia oraz szerokich kompetencji biznesowych i technicznych, co pozwala nam dostarczać optymalne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Nasze rozwiązania nie tylko generują wartość dodaną, ale także poprawiają efektywność procesów biznesowych naszych Klientów (dzięki doświadczeniu biznesowemu i procesowemu .
  • Każdy projekt traktujemy indywidualnie, angażując się w pełne zrozumienie biznesu i dokładną analizę potrzeb Klientów.
  • Przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań kładziemy nacisk na zapewnienie ich zgodności ze strategią oraz celami biznesowymi naszych Klientów.
  • Zapewniamy zgodność rozwiązań dla Klientów z aktualnymi regulacjami i przepisami prawa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

Kamil Dzięgielewski https://www.linkedin.com/in/kamil-dziegielewski/

Mam ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i technologicznym, zarządzaniu projektami oraz usługach IT dla biznesu.

Działając na styku biznesu i technologii, specjalizuję się w zwiększaniu efektywności organizacji oraz wdrażaniu metod i struktur w celu optymalizacji wykorzystania najnowszych rozwiązań IT.

Wspólnie z zespołem doradzam klientom w projektowaniu architektury korporacyjnej w obszarze zarządzania danymi, przygotowaniu transformacji technologicznych oraz wspieram w ich realizacji.

W swojej karierze pracowałem dla klientów w branżach usług finansowych, sprzedaży detalicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, przemysłowej oraz energetycznej w Polsce i za granicą.

Marcin Rawicki https://www.linkedin.com/in/marcin-rawicki-566124b8/

Jestem Architektem Rozwiązań z obszaru Data and Analytics, posiadającym doświadczenie z pracy dla globalnych firm w wielokulturowych zespołach i środowiskach.

Posiadam bogate doświadczenie z metod i zasad Data Managementu, implementacjach natywnych środowisk chmurowych oraz projektowaniu i modelowaniu rozwiązań Data and Analytics.

Pracowałem z wieloma nowoczesnymi platformami Business Intelligence, hurtowaniami danych, bazami danych, jeziorami danych (Data Lake), rozwiązaniami ETL oraz ELT, Big Data, oraz syste mami raportowania i analizy, dostarczając wysoką wartość dla klientów z różnych obszarów gospodarki jak sektor finansowy (NPL, inwestycje, ubezpieczenia), Telekomunikacja, sektor użytkowy, publiczny i zdrowotny.

Wspieram projekty IT także w obszarze zarządzania, zarówno zwinnie (Agile/Scrum) jak i klasycznie (PM), integracji i deploymentu (CI/CD) oraz bezpośrednich konsultacji do wymagań biznesowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych).

Łukasz Czech https://www.linkedin.com/in/lukasz-czech/

Od początku mojej kariery zawodowej skupiam się na danych oraz serwisach bazodanowych. Przez ostatnie 8 lat wspieram, zarządzam i pracuję z bazami danych, specjalizując się w bazach IBM Db2 LUW.

Szeroka wiedza nt. ekosystemów bazodanowych oraz środowisk chmurowych, w połączeniu z mocnymi umiejętnościami analitycznymi pozwala mi wspierać klientów w krytycznych procesach zarządzania danymi, hurtowni danych oraz rozwiązań Business Inteligence.

Każdego dnia powiększam swoją wiedzę oraz doświadczenie poprzez nowe wyzwania i zadania w środowiskach BI oraz powiązanych z nimi. Pracowałem do tej pory w środowiskach wielokulturowych w branżach usług finansowych oraz motoryzacyjnych z prawie wszystkich europejskich krajów.

NASZ MODEL WSPÓŁPRACY

Wykorzystując nasze zróżnicowane doświadczenie oraz szerokie kompetencje biznesowe i techniczne, oferujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań z zakresu zarządzania danymi (hurtownie danych, integracje danych, rozwiązania Business Intelligence, Big Data), definiowaniu strategii zarządzania danymi i informacją w organizacji, tworzeniu zaawansowanych rozwiązań analitycznych oraz rozwiązań chmurowych i aplikacji biznesowych. Tworząc efektywne i dedykowane rozwiązania skupiamy się na zapewnieniu ich zgodności ze strategią oraz celami biznesowymi naszych klientów, jak również z regulacjami i obowiązującymi przepisami prawa (w tym RODO).

ZROZUMIENIE
BIZNESU
I TWORZENIE
POMYSŁÓW

PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ
I ARCHITEKTURA
.

IMPLEMENTACJA ROZWIĄZAŃ,
TESTOWANIE I URUCHOMIENIE

WSPRARCIE
I UTRZYMANIE
.
.

STRATEGIA ZARZĄDZANIA DANYMI

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

ZAPEWNIENIE ZGODNOŚCI Z REGULACJAMI I PRZEPISAMI PRAWA

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania dla klientów z różnych regionów świata, dopasowane do zróżnicowanych kontekstów biznesowych. Jesteśmy gotowi obsługiwać Twoje dane, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz!

ZOBACZ CO O NAS MÓWIĄ NASI KLIENCI